Kongre Daveti

Değerli öğrenci arkadaşlarım ve öğretim üyelerim;

          Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırama Topluluğu tarafından düzenlenecek olan KSÜTBAT I. Ulusal Tıp Kongresi’nin 7- 9 Şubat 2020 tarihleri arasında KSBÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşeceğini duyurmaktan gurur duymaktayız.

         Ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan konuşmacılar ile en bilimsel kongre olacaktır. Kongremizde birçok oturumda sunumlar gerçekleşecek olup bunlar; Kök Hücre ve Hücresel Tedavileri, Nöroloji ve Nöroimmünoloji, Onkolojide Bugün, Cerrahide Güncel Gelişmeler, Tıp ile Gelişen Teknolojiler ve Kariyer Sunumudur.

        Kongremizde üç salonda paralel oturumlar ile gerçekleşecek sözlü sunum oturumları ile 15 öğrenciye sözlü sunum imkanı sağlanacaktır. Ayrıca kongre boyunca 20 poster sunumu gerçekleşecek olup hem sözlü hem poster sunumlarında dereceye giren öğrencilere ödül verilecektir.

        Kütahya’da ilk defa bu derece kapsamlı bir tıp kongresi gerçekleştirilecek olup alanında uzman öğretim üyelerimiz ile dolu dolu bir bilimsel program gerçekleştirilecektir. Sosyal programlarımız ile kongremize renk katılacaktır.

       Kongremize tüm tıp öğrencileri, doktorlar, asistan doktor ve öğretim üyelerinin katılımlarını bekliyoruz.

 

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://bat.ksbu.edu.tr/ sitesinden ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz. 

 

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu adına

Stj.Dr. Gökay GENÇKAN

Kongre Başkanı

Son Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2020, Pazar